Bidden items
LIST OF AUTHORS-
Jindřich Mahelka (On-line auction)
(1919-1990)
Tři chaloupky s větrníkem
No.: 250798Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:30
litografie, 14,3 x 21,1 cm, sign. PD J. Mahelka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Toul (On-line auction)
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
No.: 281648Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:31
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Toul (On-line auction)
(1983)
Rozmazanost oválového běžce
No.: 281649Auction price: 6.500 CZK (271 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:32
tempera, tuš, tužka, 2023, 59,4 x 42 cm, sign. PD mallo, rám
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kasal (On-line auction)
(1933)
Rodina
No.: 250802Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:32
suchá jehla, 1969, 10,7 x 17,7 cm, sign. PD J. Kasal 69, č. 24/52, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Kudrnáček (On-line auction)
(1949)
Zelený obelisk
No.: 281650Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:33
akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Kudrnáček (On-line auction)
(1949)
Hory
No.: 281651Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:34
akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Jaška (On-line auction)
(1906-1982)
Antický výjev
No.: 250804Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:34
dřevoryt, 5,6 x 11,3 cm, sign. PD Jaška Jiří, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Maratka and K. Stipl, member of SVU Ales, SVUM Hodonin, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Kudrnáček (On-line auction)
(1949)
Bodyguard
No.: 281652Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:35
akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Janouškovec (On-line auction)
(1961)
Podzim v zahradě
No.: 281653Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:36
akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslav Holý (On-line auction)
(1987-1974)
Vesnice
No.: 250806Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:36
litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Janouškovec (On-line auction)
(1961)
Za svitu úplňku
No.: 281654Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:37
akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Janouškovec (On-line auction)
(1961)
Krajina za ostnatým drátem
No.: 281655Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:38
akryl, plátno, 2020, 90 x 85 cm, sign. DU Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jožka Baruch (On-line auction)
(1894-1966)
Ex Libris Franta Koudelka
No.: 250831Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:38
dřevoryt, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD JBaruch, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Secondary School of Applied Arts
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Blažíček Studenecký (On-line auction)
(1956)
Svět prázdninový
No.: 281656Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:39
akryl, tuš, běloba, papír, 2003, 41 x 58 cm, sign. LD Blažíček Fr., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivana Fašianoková Rakoušová (On-line auction)
Hrátky v pralese
No.: 281657Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:40
akryl, akvarelový papír, 42 x 50 cm, rám, antireflexní sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Michaela Šechtlová (On-line auction)
(1952)
U Náchoda
No.: 255583Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:40
akvatinta, 1973, 18 x 11,5 cm, sign. PD Šechtlová 73, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petra Hřivnáčová (On-line auction)
Kudu
No.: 281658Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:41
akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alice Koch-Gierlichs (On-line auction)
(1914-2009)
Vitales Rot
No.: 281659Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:42
olej, dřevotříska, 1997, 46 x 60,5 cm, sign. na zadní straně Alice Koch, Alice Koch-Gierlichs (narozena 27. června 1914 jako Alice Gierlichs v Kolíně nad Rýnem; † 21. října 2009) byla německá umělkyně, která dosáhla významu malbou, vitrážemi a mozaikami, ale především tapisériemi. Kromě velkého množ…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Michaela Šechtlová (On-line auction)
(1952)
Soutěska
No.: 255584Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:42
lept, 1976, 12 x 15 cm, sign. PD M. Šechtlová 76, č. 1/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Mrkva (On-line auction)
(1989)
Z cyklu Ženy
No.: 281660Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:43
olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Štolfa (On-line auction)
(1930-2018)
Příboj
No.: 281661Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:44
olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marta Sonnbergová (On-line auction)
(1944)
Anděl
No.: 255585Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:44
dřevoryt, 20 x 13,5 cm, sign. LD Sonnbergová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Prášek (On-line auction)
(1950)
Pankrác
No.: 281662Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:45
akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. G. Singier at École Nationale Supérieure des Beaux-Arts in Paris, later studied at École des Beaux-Arts St. Ouen
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Hubatka (On-line auction)
(1960)
Lesní příhoda
No.: 281663Auction price: 5.800 CZK (242 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:46
olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.800 CZK (242 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Jemelková (On-line auction)
(1928)
Spisovatel Jindřich Spáčil
No.: 255586Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:46
linoryt, 1974, 15,7 x 11,9 cm, sign. DU Jemelková 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Libor Jaroš (On-line auction)
(1960)
Cologvinten
No.: 281664Auction price: 6.500 CZK (271 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:47
olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studied at The Secondary School in Brno, member of TT club
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Kaiser (On-line auction)
(1919-2007)
Motýl v kostce ledu
No.: 281665Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:48
tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek (On-line auction)
(1893-1973)
Hradčany
No.: 265857Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:48
litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Kolařík (On-line auction)
(1938)
Žena s papouškem
No.: 281666Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:49
pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Adamec (On-line auction)
(1934-2017)
Zamilovanost
No.: 281667Auction price: 23.500 CZK (980 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:50
olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 23.500 CZK (980 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED