Martin Mrkva
(1989)
Z cyklu Ženy
No.: 281660Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:43
olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 7.000 CZK (292 €)