-
Igor Grimmich
(1979)
Hnědý hřbitov
No.: 61Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:00
akryl, plátno, 2024, 40 x 50 cm, sign. vzadu Igor Grimmich, Absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují bravurním zvládnutím perspektivy a …
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Salajka
(1981)
Chameleon
No.: 62Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:01
akryl, plátno, 2023, 90 x 70 cm, sign. vzadu Martin Salajka, the disciple of prof. M. Rittstein
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Roman Franta
(1962)
Red man
No.: 63Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:02
akryl, plátno, 2021, 70 x 50 cm, PD monogr. R.F., the disciple of prof. B. Dlouhy and A. Vesely at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Krejča
(1941)
Mizející vzpomínka
No.: 64Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:03
olej, plátno, 2021, 90 x 70 cm, sign. PN Krejča 21, rám, the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Placht
(1962)
Curasana
No.: 65Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:04
pucuti (kůra stromu), plátno, 2017, 120 x 150 cm, sign. vzadu Otto Placht , the disciple of prof. A Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 150.000 CZK (6.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kamila Ženatá
(1953)
Noční nebe - orel
No.: 66Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:05
olej, plátno, 2021, 40 x 40 cm, sign. DU Kamila Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci.…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Růžička
(1977)
Kolumbárium růžové
No.: 67Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:06
akryl, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. zezadu A. Růčička 2010
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Chadima
(1923)
Předjaří II.
No.: 68Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:07
tempera, sololit, 2022, 23 x 17 cm, sign. PD Chadima, rám, Své výtvarné školení Chadima absolvoval na VŠUP u prof. Fišárka. Vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar. Od roku 1961 byl autor členem tvůrčí skupiny Radar, kde se věnoval tématům městského prostředí a průmyslové krajiny. Ch…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Klid v Dojan Nunac
No.: 69Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:08
akryl, sololit, dřevo, 20 x 23 cm, sign PD 22 Boris Jirků, Po vystudování Střední umělecko-průmyslové školy v Uherském Hradišti absolvoval AVU Praze v ateliéru profesora Arnošta Paderlíka. Následně vedl sedmnáct let výuku figurální kresby a malby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V současn…
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Kohoutová
(1975)
Vila
No.: 70Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:09
akryl, plátno, 2015, 53 x 53 cm, sign. zezadu Kohoutová
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Nesnídalová
(1983)
Schloss
No.: 71Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:10
olej, plátno, 2024, 90 x 100 cm, sign. PD Jin24
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Sondej
(1992)
T.K.
No.: 72Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:11
olej, plátno, 2023, 57 x 67 cm, sign. vzadu A. Sondej 2023
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lukáš Miffek
(1978)
Punks not dead II
No.: 73Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:12
olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, Absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou styl…
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Kolovratník
(1978)
Sklizeno
No.: 74Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:13
olej, plátno, 2022, 95 x 65 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a objekty. N…
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Štěpán Molín
(1980)
Novoměstský pokojíček
No.: 75Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:14
kombinovaná technika, plátno, 2022, 90 x 120 cm, sign. vzadu Molín 22
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Pláž
No.: 76Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:15
fix, papír, 1960, 24 x 31,5 cm, sign. PD Šlitr 60, rám
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Děti v pískovišti
No.: 77Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:16
pero, fix, papír, 1962, 30 x 40,5 cm, sign. PU Šlitr 62, rám
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kája Saudek
(1935-2015)
Sniper - Zbroj Martova
No.: 79Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:18
tuš, kvaš, papír, 35 x 29,5 cm, sign. PD Saudek, adjustováno v boxu z plexiskla, Kája Saudek byl český malíř a nejznámější český komiksový kreslíř, jehož specifický výtvarný projev se stal inspirací pro další komiksové kreslíře. Inspirován americkým komiksem a pop-artem byl autor ve své době na česk…
Current price: 65.000 CZK (2.709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Psychiatrické oddělení
No.: 80Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:19
tuš, papír, 30 x 21 cm, kreslíř, karikaturista, ilustrátor a humorista. Jeden z autorů satirického časopisu Dikobraz. Za svůj život vytvořil více jak 35 000 kreslených vtipů s širokým záběrem témat, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Char…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Encyklopedie: Dálek
No.: 81Auction price: 33.000 CZK (1.375 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:20
akvarel, tuš, papír, 12 x 34 cm, sign. PN Neprakta, rám, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 33.000 CZK (1.375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Massimo Salvadori
(1960)
L55L7
No.: 82Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:21
akryl, plátno, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kupka
(1871-1957)
Amorpha, dvoubarevná fuga
No.: 83Auction price: 55.000 CZK (2.292 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:22
barevný lept, 1913, 14,5 x 22 cm, sign. LD Kupka, rám, nabízené dílo pochází ze stejného roku, kdy Kupka vystavil na Podzimním salonu v Paříži abstraktní díla Amorfa, Dvoubarevná fuga a Amorfa, Teplá chromatika. Série těchto maleb a paralelních studií jsou výsledkem Kupkova dlouhodobého směřování od…
Current price: 55.000 CZK (2.292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Stehlík
(1885-?)
Milenci
No.: 84Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:23
pálená hlína, v. 35.5 cm, Bohumil Stehlík byl sochař specializující se na dekorace architektury a monumentální práce. Absolvoval UMPRUM v Praze pod vedením profesora Celdy Kloučka a následně studoval na AVU pod vedením Josefa Václava Myslbeka. Spolupracoval na dekorativních plastikách veřejných budo…
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ramon Conde
(1951)
Silák
No.: 85Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:24
hlína, 1999, 13 x 13 x 8 cm, značeno v hlíně Ramoin Conde 99, dřevěný podstavec, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Novotný (MICL)
(1969)
Ďáblík
No.: 86Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:25
alabastr, v. 26,5 cm, značeno zezpodu MICL
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Šalamoun
No.: 87Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:26
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 131, str. 157
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Mojžíš přijímající tabule zákona
No.: 88Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:27
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 123, str. 155
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marc Chagall
(1887-1985)
David a Absolon
No.: 89Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:28
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 133, str. 157
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Nářky Jeremiáše
No.: 90Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:29
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 140, str. 159
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Abraham a Sára
No.: 91Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:30
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 122, str. 153
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED