Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Sjezdař
Položka č.: 283124Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:56
suchá jehla, 1982, 8,8 x 11,5 cm, sign. PD Salajka J. 82, pasparta, č. 13/15, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok daleký
Položka č.: 283120Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:48
mezzotinta, 1984, 14 x 13,3 cm, sign. PD Salajka J. 84, rám, č. 3/18, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Fotbalista
Položka č.: 283119Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:46
mezzotinta, 1984, 15,8 x 12 cm, sign. PD Salajka J. 84, rám, č. 17/17, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Brankář
Položka č.: 283118Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:44
linoryt, 1979, 12,3 x 11 cm, sign. LD Salajka J. 79, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Vítěz
Položka č.: 283117Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:42
suchá jehla, 11,8 x 8,8 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Štafeta
Položka č.: 283116Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:40
suchá jehla, 1980, 14,8 x 11,7 cm, sign. PD Salajka J. 80, č. 7/10, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Olympijský oheň
Položka č.: 283115Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:38
linoryt, 1991, 15,3 x 9,2 cm, sign. PD Salajka J. 91, č. 4/15, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Fotbal
Položka č.: 283113Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:34
mezzotinta, 1984, 16,9 x 11,8 cm, sign. PD Salajka J. 84, rám, č. 2/13, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Hokejista
Položka č.: 283112Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 18:32
mezzotinta, 1983, 14,4 x 13,3 cm, sign. PD Salajka J. 83, rám, č. 8/13, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Konvička
(1900-1971)
Šeřík ve váze
Položka č.: 282912Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:25
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Solařík
(1915-2007)
Stařenka
Položka č.: 277877Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:03
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Soňa Schwarzová
Hráč
Položka č.: 242496Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:59
lept, akvatinta, 1985, 24,2 x 18,7 cm, sign. PD S. Schwarzová 85, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Emílie Tomanová
(1933-1994)
Zima
Položka č.: 242158Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:08
lept, akvatinta, 7 x 10 cm, sign. PD E. Tomanová 7/150, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Mika
Loutky
Položka č.: 282588Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:42
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Anna Laufrová
Fialové slunce
Položka č.: 211905Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:37
lept, ruční papír, 1985, 13,4 x 9,7 cm, sign. PD A. Laufrová 85, 12/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka IV.
Položka č.: 188278Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:09
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka III.
Položka č.: 188277Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:10
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka II.
Položka č.: 188276Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:11
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka
Položka č.: 188275Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:12
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Lev Šimák
(1896-1989)
Džbán s květy
Položka č.: 282142Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 14:10
litografie, 1981, 13,5 x 10 cm, sign. PD Lev Šimák, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Meyer
(1895-1952)
Staroměstská mostecká věž
Položka č.: 282948Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:42
lept, 23 x 15,2 cm, monogr. PD JM, mimo tisk díra, přehlý a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zdenka Kabátová- Táborská
(1933)
Hora
Položka č.: 282945Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:29
lept, 1996, 34,5 x 24,2 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová- Táborská 96, č. 32/100, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Chrám Sv. Víta
Položka č.: 282938Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:16
litografie, 40 x 30 cm, sign. PD J. Chudomel, č. 89/150, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Otava 50
Položka č.: 282937Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:11
serigrafie, 1950, 19,5 x 29 cm, značeno PD J. Grus , mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
U Zdechovic
Položka č.: 282936Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:12
serigrafie, 20 x 26 cm, značeno PD G, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Cesta
Položka č.: 282935Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:13
serigrafie, 1948, 18 x 28 cm, značeno LD na kameni J. Grus 48, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Hejna
(1921-2011)
Saint Malo
Položka č.: 254585Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 14:34
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Michal Landa
Položka č.: 207995Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 14:16
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1987
Položka č.: 282147Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 14:18
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Mézl
Život a smrt
Položka č.: 282154Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 14:26
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)