-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Profil dívky
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:17
dřevoryt, 7 x 4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Abstrakce
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:18
dřevoryt, 9,5 x 6,8 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tvář
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:19
dřevoryt, 8 x 7 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Peterka
(1920-2007)
Oslavy
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:02
lept, 5 x 5 cm, sign. PD F. Peterka, č. 44/63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dívka
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:53
linoryt, 9 x 5,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Exlibris
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:54
heliogravura, 8 x 5,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Vlčí mák u okna
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:20
dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. UD Florian, Ex libris Zdena Vitverová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Konvalinky
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:21
dřevoryt, 10,5 x 7,7 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Město
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:22
dřevoryt, 9,5 x 6,8 cm, sign. PD Florian, Ex libris Zdeňka Vitverová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Otevřené okno
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:23
dřevoryt, 1944, 8,7 x 6,6 cm, Ex libris Vladimír Kotek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Krajina s motýlem
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:24
dřevoryt, 1951, 8 x 6,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Kvítí s motýly
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:25
dřevoryt, 1953, 9 x 6 cm, Ex libris Slávka Kotková, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
In memoriam Jaroslava Knytla
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:26
dřevoryt, 8,5 x 7,2 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čech
Sv. Klement Maria Hofbauer a Sv. Jan Nepomucký
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:16
dřevoryt, 1983, 9,1 x 8,5 cm, sign. PD Čech, č. 67/250, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čech
Sv. Kosma a Damián
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:17
dřevoryt, 1983, 8,8 x 8,5 cm, sign. PD Čech, č. 134/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Weiser
(1914-1994)
Rozbouřené moře
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:26
dřevoryt, 11,5 x 6 cm, sign. PD J. Weiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Weiser
(1914-1994)
Smrtihlav
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:27
dřevoryt, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Weiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Sobota
(1953)
Koník na louce
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:13
litografie, 7,8 x 12,7 cm, sign. PD Vl. Sobota, Exlibris Jana Sobotová, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Motýl
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:23
lept, 1976, 7,3 x 7,3 cm, sign. PD M. M. Šechtlová 76, 35/50, Exlibris M Š, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926)
Trubač
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:20
lept, 10,7 x 7,6 cm, sign. PD N. Synecká, 34/50 A, Exlibris A. L., při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
Albrecht z Valdštejna
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:42
lept, 11,5 x 8 cm, sign. M. Kralov, č. 18/100, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, při horním okraji mimo tisk stopy lepidla na papíře, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Profil dívky se zvířaty
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:32
litografie, 1983, 8 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 83, č. 17/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Vlastimil Sobota
(1953)
Nad Petřínem
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:14
litografie, 9,4 x 16 cm, sign. DU Vl. Sobota, Exlibris Věra Marvanová, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slavík
(1948)
Motýli
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:12
litografie, 10,2 x 8,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Pivoňka
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:07
linoryt, 5 x 5,5 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Na koni
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:05
litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU V. Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Začtená dívka
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:06
litografie, 13 x 8,5 cm, sign. DU V. Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Odehnal
(1931)
Noční koupání (Ex libris)
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:01
dřevoryt, 13,6 x 7,9 cm, sign. DU A. Odehnal , Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Hrbka, Z. Juny, B. Laciny a J. Lukeše na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně, prof. V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová
(1949)
Motýlí nápoj
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:59
litografie, 1976, 10 x 6,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 76, č. 92/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Novotný
(1945)
Exlibris Igor Sloupka
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:56
lept, 1980, 16 x 6,4 cm, Sign. DU Novotný 80, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze a na AVU tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO