• Boris Jirků

    (1955)

    Klid v Dojan Nunac

    No.: 91

    Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, sololit, dřevo, 20 x 23 cm, sign PD 22 Boris Jirků, Po vystudování Střední umělecko-průmyslové školy v Uherském Hradišti absolvoval AVU Praze v ateliéru profesora Arnošta Paderlíka. Následně vedl sedmnáct let výuku figurální kresby a malby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V současn…

    Current price: 50.000 CZK (2.084 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tereza Kohoutová

    (1975)

    Vila

    No.: 92

    Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2015, 53 x 53 cm, sign. zezadu Kohoutová

    Current price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jitka Nesnídalová

    (1983)

    Schloss

    No.: 93

    Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2024, 90 x 100 cm, sign. PD Jin24

    Current price: 38.000 CZK (1.584 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Sondej

    (1992)

    T.K.

    No.: 94

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 57 x 67 cm, sign. vzadu A. Sondej 2023

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Punks not dead II

    No.: 95

    Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, Absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou styl…

    Current price: 27.000 CZK (1.125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • David Kolovratník

    (1978)

    Sklizeno

    No.: 96

    Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2022, 95 x 65 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a objekty. N…

    Current price: 40.000 CZK (1.667 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Štěpán Molín

    (1980)

    Novoměstský pokojíček

    No.: 97

    Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, plátno, 2022, 90 x 120 cm, sign. vzadu Molín 22

    Current price: 39.000 CZK (1.625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Krakonoš

    No.: 98

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, koláž, papír, 30,8 x 22,3 cm, podlepeno kartonem 40 x 32 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Nález

    No.: 99

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 16,5 x 24 cm, na zadní straně značeno Vyčítal, Text: "Mámo, podívej, to bych nevěřil, co se všechno válí po lese!", Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Otužilci

    No.: 100

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 9,5 x 22 cm, Text: "Čoveče, nešil tu s tou pistolkou, my tu jen s panem Vencálkem zakládáme klub otužilců!", na zadní straně technické poznámky z redakce, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Stav ovzduší

    No.: 101

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 20 x 29,7 cm, Text: "Vidíš tu potvoru v ovzduší, to bude určitě ta bestie kysličník siřičitej?!", Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Nečekaná návštěva

    No.: 102

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 21 x 29,5 cm, Text: "My muset zde přistát, protože s posádkou již nebýt k vydržení, potřebovali by trochu lidského tepla-pomuckat, nebo tak něco!", zezadu technické poznámky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Babička Boženy Němcové

    No.: 103

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 18,5 x 28,5 cm, Text: "Já jsem si hned říkala, že jako by někdo šukal po světnici!", na zadní straně technické poznámky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Setkání

    No.: 104

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, akvarel, papír, 42 x 29,7 cm, monogr. PD AB, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Šlitr

    (1924-1969)

    Pláž

    No.: 105

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    fix, papír, 1960, 24 x 31,5 cm, sign. PD Šlitr 60, rám

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Šlitr

    (1924-1969)

    Děti v pískovišti

    No.: 106

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    pero, fix, papír, 1962, 30 x 40,5 cm, sign. PU Šlitr 62, rám

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    Sedící akt

    No.: 107

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, kvaš, karton, 29,5 x 42 cm, sign. PD O. Jelínek, rám

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    Nadja

    No.: 108

    Auction price: 22.500 CZK (938 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    barevné křídy, 55,5 x 42 cm, sign. DU O.Jelínek

    Current price: 22.500 CZK (938 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Sniper - Zbroj Martova

    No.: 109

    Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, kvaš, papír, 35 x 29,5 cm, sign. PD Saudek, adjustováno v boxu z plexiskla, Kája Saudek byl český malíř a nejznámější český komiksový kreslíř, jehož specifický výtvarný projev se stal inspirací pro další komiksové kreslíře. Inspirován americkým komiksem a pop-artem byl autor ve své době na česk…

    Current price: 65.000 CZK (2.709 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Psychiatrické oddělení

    No.: 110

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 30 x 21 cm, kreslíř, karikaturista, ilustrátor a humorista. Jeden z autorů satirického časopisu Dikobraz. Za svůj život vytvořil více jak 35 000 kreslených vtipů s širokým záběrem témat, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Char…

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Encyklopedie: Dálek

    No.: 111

    Auction price: 33.000 CZK (1.375 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 12 x 34 cm, sign. PN Neprakta, rám, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 33.000 CZK (1.375 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Radoslav Kratina

    (1928-1999)

    Geometrická kompozice

    No.: 112

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    serigrafie, 1972, 54 x 34 cm, sign. PD R. Kratina 72, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Club of Specifists, Tolerance

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ruprecht Geiger

    (1908-2009)

    Geometrie

    No.: 113

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    serigrafie, 51 x 54 cm, sign. PD, č. 340/500

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kyncl

    (1934-2011)

    Kompozice

    No.: 114

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, kresba na reliéfně strukturovaném papíře, 1990, 40 x 29,5 cm, sign. na zadní straně F. Kyncl 90, rám, František Kyncl, významný český malíř a sochař, se narodil 21. listopadu 1934 v Pardubicích. Jeho umělecká kariéra nesla výrazný konstruktivistický rukopis a patřil mezi klíčov…

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Massimo Salvadori

    (1960)

    L55L7

    No.: 115

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Amorpha, dvoubarevná fuga

    No.: 116

    Auction price: 55.000 CZK (2.292 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    barevný lept, 1913, 14,5 x 22 cm, sign. LD Kupka, rám, nabízené dílo pochází ze stejného roku, kdy Kupka vystavil na Podzimním salonu v Paříži abstraktní díla Amorfa, Dvoubarevná fuga a Amorfa, Teplá chromatika. Série těchto maleb a paralelních studií jsou výsledkem Kupkova dlouhodobého směřování od…

    Current price: 55.000 CZK (2.292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Dobiáš st.

    (1905-1964)

    Ledňáček

    No.: 117

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    glazovaná keramika, 1958, 21 x 18,5 x 4 cm, sign. zezadu B. Dobiáš, Bechyně 1958, zezadu drátek k pověšení, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Dobiáš ml.

    (1929-2001)

    Stará řeka

    No.: 118

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    grazovaná keramika, 1996, 42,5 x 39,5 cm, keramika připevněná šrouby na dřevotřískovou desku a rámeček, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Elen Jilemnická

    (1946)

    Zašpiněná sukně

    No.: 119

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Stehlík

    (1885-?)

    Milenci

    No.: 120

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    pálená hlína, v. 35.5 cm, Bohumil Stehlík byl sochař specializující se na dekorace architektury a monumentální práce. Absolvoval UMPRUM v Praze pod vedením profesora Celdy Kloučka a následně studoval na AVU pod vedením Josefa Václava Myslbeka. Spolupracoval na dekorativních plastikách veřejných budo…

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.