Jana Reinerová
Úpatí Karlova mostu
No.: 737Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:59
litografie, 43,3 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jana Reinerová
Haštalský kostel
No.: 736Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:58
litografie, 30,2 x 39,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Jana Reinerová
Jakubský kostel v Praze
No.: 735Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:57
litografie, 43,1 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Jana Reinerová
Brána
No.: 734Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:56
litografie, 6,3 x 9,4 cm, sign. PD Jana Reinerová , pasparta, č. 19/100, páska pasparty místy lehce odřená, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jana Reinerová
Lavička
No.: 733Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:55
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
Jana Reinerová
Vzpomínka na Toronto
No.: 732Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:54
litografie, 44,6 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Alois Rechziegel
(1898-1953)
Litomyšl
No.: 731Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:53
olej, karton, 49 x 70 cm, sign. PD Rechziegel, rám, na zadní straně výstavní šítek a razítko Výtvarný odbor Malostranské Besedy a popis autora A. Rechziegel: Litomyšl, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Zdeněk Raiser
Zapomenuté pivo
No.: 730Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:52
litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jiří Rada
(1929-2011)
Tání (z cyklu Probuzená krajina)
No.: 729Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:51
olej, plátno, 65 x 70 cm, rám
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Ladislav Rada
Jan Werich
No.: 728Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:50
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Cesta ke kostelu
No.: 727Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:49
litografie, 26 x 38 cm, sign. PD Vlast. Rada, pasparta, č. 79/300, zažloutlý papír i pasparta; páska od pasparty zašlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associatio…
Current price: 900 CZK (38 €)
František Rada
Hlava ženy
No.: 726Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:48
uhel, papír, 27,5 x 23 cm, sign. PD Fr. Rada, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Petr Ptáček
Dodge
No.: 725Auction price: 3.200 CZK (134 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:47
litografie, 2022, 26,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022, č. 9/80, Du slepotisková značka papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Samuel Prout
(1783-1852)
Dresden
No.: 724Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:46
kolorovaná litografie, 1834, 40,5 x 27,5 cm, skvrnky na papírupravý horní růžek pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Tomáš Predko
Levitation
No.: 723Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:45
litografie, 94 x 63,5 cm, sign. PD Tomáš Predko, č. 47/65
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti Poustevník a mírnost
No.: 722Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:44
Current price: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Arkanum tarot 6 a 17 - Láska a Hvězda
No.: 721Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:43
dřevořez, 1988, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustvá 1988, č. 13/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Síla a Viselec
No.: 720Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:42
Current price: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti. Hierofant a Luna
No.: 719Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:41
Current price: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti. Kolo štěstí a smrt
No.: 718Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:40
Current price: 600 CZK (25 €)
Viktor Polášek
(1911-1989)
Pohled na Karlův most
No.: 717Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:39
litografie, 1960, 21,4 x 38,5 cm, sign. PD V. Polášek 60, č 75/110, zatelkina, patrnější mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Associat…
Current price: 400 CZK (17 €)
A. Podany
Mladý muž v parku
No.: 716Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:38
kombinovaná technika, papír, 1926, 20,9 x 26,7 cm, sign. PD A. Podany 26, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Zvonimir Pliskovać
Bez názvu / Untitled
No.: 715Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:37
síťotisk, 1998, 67,5 x 95 cm, sign. PD Z. Pliskovać, č. 2/20, rožky mírně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská,
Josef Pitter
(1881-1925)
Chlapec na koni
No.: 714Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:36
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Hrad na kopci
No.: 713Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:35
akvarel, tuš, papír, 44,5 x 59 cm, sign. PD, na zadní straně autorské razítko, zvlněný a ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Universi…
Current price: 700 CZK (30 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Skalní jezero
No.: 712Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:34
akvarel, papír, 61 x 42,5 cm, na zadní straně autorské razítko, papír při okrajích místy ohmataný a natržený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Uni…
Current price: 700 CZK (30 €)
Petrovská
Stańczyk (podle Jana Matejka)
No.: 711Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:33
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Jaroslava Pešicová
(1935-2015)
Včelí královna
No.: 710Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:32
mezzotinta, 1996, 16,2 x 12,2 cm, sign. DU J. Pešicová 1996, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger, K. Tondl, K. Muller, M. Holy and V. Sychra, member of the group Etapa and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 800 CZK (34 €)
Miroslav Pechánek
(1945-2015)
Tak vidíte slečno, ani už nemusíte chodit do přírody!
No.: 709Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:31
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Miloslav Pecháček
(1923-1993)
Pohled na kostel
No.: 708Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:30
olej, karton, 1969, 39 x 48,5 cm, sign. LD Pecháček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,