Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Stavy duše
No.: 598Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:40
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, LD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Nálada
No.: 597Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:39
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, PD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Oldřich Kulhánek
Ex libris MuDr. Ivan Kraus
No.: 596Auction price: 2.100 CZK (88 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:38
litografie, 1979, 10 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Oldřich Kulhánek
PF 2000
No.: 595Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:37
litografie, 1999, 14 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Oldřich Kulhánek
PF 2004 (Orlík)
No.: 594Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:36
litografie, 2003, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2003, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Oldřich Kulhánek
PF 2003 (Orlík)
No.: 593Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:35
litografie, 2002, 12 x 5,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Ladislav Kuklík
Belvedér
No.: 592Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:34
lept, mezzotinta, 26 x 18.5 cm, sign. L. Kuklík 79, rám, č. 26/100, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Ladislav Kuklík
100 let Muzea hlavního města Prahy
No.: 591Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:33
lept, 1986, 38,5 x 49 cm, sign. DU O. Kuklík 1983, č. 149/200, grafika stočena, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 500 CZK (21 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Růst
No.: 590Auction price: 2.400 CZK (100 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:32
litografie, 53,5 x 42,8 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Obličej
No.: 589Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:31
litografie, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, PD monogr. v kameni TK, levý dolní roh lehce pokrčen, v levém horním rohu lehce ušpiněno po obtisknuté barvě, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Otakar (Othon) Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Větrný mlýn v Kořenci
No.: 588Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:30
litografie, 1949, 30,4 x 40,3 cm, sign. PD O. Coubine 49, rám, č. 322/500, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Jiří Kubíček
Domeček
No.: 587Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:29
litografie, 1984, 37,2 x 37,1 cm, sign. DU Jiří Kubíček, č. 55/80, rožky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. F. Muzika
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Praha, Hradčany
No.: 586Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:28
litografie, 32,5 x 51.5 cm, rám, značeno v desce LD VKubašta, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, nepatrné skvrnky nahoře mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Zdeněk Kříž
Pod kopcem
No.: 585Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:27
olej, tempera, dřevotříska, 1987, 25 x 29 cm, sign. PD Z. Kříž, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Antonín Kroča
No.: 584Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:26
tuš, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Kroča, rám, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Krejsa
(1896-1941)
Husův domek
No.: 583Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:25
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Daniel Krejbich
(1969)
Spící
No.: 582Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:24
akryl, kombinovaná technika, malířská lepenka, 40 x 40 cm, sign. na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jan Evangelista Krahulík
(1908-?)
Krajina u vody
No.: 581Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:23
olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, rám, malba zejména v horní části zašpiněná; rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Kentaur
No.: 580Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:22
litografie, 1941, 28 x 25 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 900 CZK (38 €)
Karel Kotrba
(1893-1939)
No.: 579Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:21
tuš, 1937, 25 x 19,5 cm, sign. LD Kotrba 37, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Věra Kotasová
(1939-2019)
Noční let
No.: 578Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:20
linoryt, 1998, 65,5 x 85 cm, sign. PD V. Kotasová 98, č. 2/30, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté okraje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Kucera, V. Navratil, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Věra Kotasová
(1939-2019)
Brána
No.: 577Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:19
linoryt, 1999, 69,5 x 97 cm, sign. DU V. Kotasová 99, č. 4/30, při okrajích ohmataný papír, rožky ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Kucera, V. Navratil, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Aleksander Konstantinov
(1953-2019)
Forms
No.: 576Auction price: 2.900 CZK (121 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:18
sítotisk, 1994, 70 x 53,5 cm, č. 26/40, tištěno na ručním papíře, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Eliška Konopiská
Ze sna
No.: 575Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:17
akvatinta, lept, 1982, 24,5 x 26,5 cm, sign. PD Eliška Konopišská 1982, pasparta, č. 8/30, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. F. Muzika at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Josef Konečný
(1909-1989)
Dvě ženy ve vesnici
No.: 574Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:16
olej, sololit, 41 x 48 cm, sign. PD Konečný, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Vladimír Komárek
Stydlivý akt
No.: 573Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:15
suchá jehla, 1979, 45,8 x 32,8 cm, sign. PD VKomárek 79, č.13/50, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Vladimír Komárek
Váza na stole
No.: 572Auction price: 2.900 CZK (121 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:14
suchá jehla, 1961, 26 x 37,5 cm, sign. DU V. Komárek 61, rám, the disciple of prof. Minar, Stipl
Vladimír Komárek
Tři čepice
No.: 571Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:13
dřevořez, 20,5 x 40,8 cm, sign. DU V Komárek, rám, sklo v levém dolním rohu prasklé, v tisku i mimo tisk fleky od bílé barvy, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 800 CZK (34 €)
Vladimír Komárek
Schody
No.: 570Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:12
suchá jehla, 1992, 26 x 17 cm, sign. DU V Komárek 1992, rám, papír mimo tisk mírně nažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Komárek
Křížová cesta, VIII
No.: 569Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:11
suchá jehla, 20 x 16 cm, sign. PD V Komárek, rám, mírně zažloutlý papír při okrajích, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)