Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ženy (PF 1969 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    No.: 119

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 13:58

    dřevoryt, 1968, 10,2 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1968, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Akt s běloušem

    No.: 1550

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 20:37

    litografie, 1962, 18 x 13 cm, sign. PD Emil Kotrba 1962, č. 36/100, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Boek van J. G. Kooy

    No.: 119

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2020 10:52

    lept, 9,8 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ovčák (PF 1976 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    No.: 22

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2019 15:44

    dřevoryt, 1975, 16,3 x 11,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1975, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    M. Kaizl: Soubor exlibris

    No.: 1429

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2018 04:56

    bibliofilie, 12 barevných a 4 černobílé exlibris E. Kotrba, vše signováno, edice Kunstner-monografi nr. 1, vydala Grafolia, Rudkobing 1962, Ex. 84/100, 13 s., brož., lehce zašpiněná obálka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Ass…

    Current price: 280 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s věnečkem (Ex libris Jiří Siblík)

    No.: 1398

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:59

    litografie, 9,2 x 6 cm, sign. DU Emil Kotrba, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Uražený pes

    No.: 242609

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2020 18:12

    litografie, 12,3 x 8,6 cm, sign. PD Emil Kotrba, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Z Námluv Pelopových Jaroslava Vrchlického

    No.: 229879

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2019 18:12

    litografie, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    U Primasů

    No.: 238038

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2019 18:14

    tužka, papír, 1921, 15,7 x 10,4 cm, sign. PD 9.IV.1921, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Archivář (PF 1966 PhDr. Miloslav Bělohlávek)

    No.: 232632

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2019 20:04

    dřevoryt, 1965, 14,5 x 10 cm, sign. PD Emil Kotrba 1965, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V bouři (PF 1971 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    No.: 232630

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 08. 2019 21:46

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1970, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Stádo koní

    No.: 235417

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2019 22:16

    litografie, 1959, 13,5 x 20 cm, sign. LD Emil Kotrba 1959, č. 14/20, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V ráji

    No.: 220292

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2019 10:50

    litografie, 1961, 12,5 x 19 cm, sign. LD Emil Kotrba 1961, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vlk (Ex libris Václav Grégr)

    No.: 227030

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2019 20:02

    litografie, 1961, 3,2 x 1 cm, sign. DU Emil Kotrba 1961, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Spolek sběratelů

    No.: 222255

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 21:24

    litografie, 17,5 x 21,5 cm, sign. PD Emil Kotrba, pozvánka k valné hromadě Spolku sběratelů a přátel exlibris, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený papír, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Taneční pár

    No.: 222247

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 21:18

    dřevoryt, 1962, 12,5 x 6,8 cm, sign. LD Emil Kotrba 1962, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ex libris Čacký Miroslav

    No.: 220998

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 20:54

    litografie, 8,8 x 6,5 cm, sign. PD Emil Kotrba , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)