-
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Kyvadlo
No.: 29Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tempera, tuš, papír, 1965, 45 x 62,5 cm, sign. PD V. Janoušek 1965, rám, nedílnou součástí díla sochaře Vladimíra Janouška jsou jeho kresby, a to jak volná tvorba, tak studie k sochám. Tušové kresby kyvadel a černých figur v prostoru jsou paralelou k jeho variabilním plastikám. Nabízená práce je vzá…
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Před zrcadlem
No.: 28Auction price: 20.000 CZK (834 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
linoryt, 1918, 24,3 x 18 cm, sign. PD Josef Čapek, pasparta, LD popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: ID9**1 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Chudá žena
No.: 27Auction price: 20.000 CZK (834 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
linoryt, 1918, 24 x 18,5 cm, sign. PD Josef Čapek, pasparta, LD popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tichý
(1896-1961)
Commedia dell arte
No.: 26Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 1943, 30 x 39 cm, sign. DU Tichý 43, rám, č.467/550, krásná ukázka z grafického díla přední osobnosti české výtvarné avantgardy. Tichý, který se významně prosadil také jako jevištní výtvarník, studoval na AVU v Praze u J. Obrovského a K. Krattnera. Později se sám stal profesorem na VŠUP…
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tichý
(1896-1961)
Dáma s chrtem
No.: 25Auction price: 7.500 CZK (313 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1947, 16,5 x 12,3 cm, sign. LD Tichý 47, rám, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tichý
(1896-1961)
Lev Boby
No.: 24Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 1938, 16 x 23,5 cm, sign. PD Tichý 39, značeno v tisku Tichý 38, rám, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Země
No.: 23Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1976, 20,3 x 13,8 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P. XII, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Vzduch
No.: 22Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1976, 20 x 13, 8 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Voda
No.: 21Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1976, 20,3 x 13,5 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
The packed face
No.: 20Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 48 x 37 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1982, rám, č. 24/70, místy zažloutlý a lehce zvlněný papír, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Anderle
(1936)
Komedie č. 10
No.: 19Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, mezzotinta, 1969, 16 x 13,5 cm, sign. DU Anderle 69, č. 59/60, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Tenisový kurt
No.: 18Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 54 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, č. I/VIII, the private study
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Sopka
No.: 17Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2008, 22,2 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 08, č. 17/108, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Noční košile
No.: 16Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2013, 23,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 13, č. 39/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Kytara
No.: 15Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2019, 21,4 x 14 cm, sign. PD Bím 19, č. 96/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Lehátka
No.: 14Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2017, 13,7 x 18,9 cm, sign. DU Tomš Bím 17, č. 82/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Golf
No.: 13Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2017, 18,9 x 13,6 cm, sign. DU Bím 17, č. 129/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Dlouhé sbohem
No.: 12Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 1977, 28 x 19 cm, sign. PD Tomáš Bím 77, the private study
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Město
No.: 11Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU T. Bím, rám, č. 57/150, the private study
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Yamaha
No.: 10Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, the private study
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
U tenisty
No.: 9Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 17,5 x 9 cm, sign. DU T. Bím 81, rám, č. 130/160, the private study
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Merta
(1952)
Slum
No.: 8Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 2003, 45,5 x 35 cm, sign. PD Jan Merta 03, rám, č. 58/100, Autor patří k nejvýznamnějším českým malířům umělecké generace, která na výtvarnou scénu nastoupila v 80. letech 20. století. Se svými kolegy, ke kterým patřili například Petr Nikl, Antonín Střížek, Jiří David nebo Tomáš Císařovs…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adriena Šimotová
(1926-2014)
Motiv v šedé
No.: 7Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
měkký kryt, 2001, 5 x 5 cm, sign. DU Adriena Šimotová, P. F. 2002, lehce zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Z. Balas at The State Graphic School in Prague and prof. J. Kaplick at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague,…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Málek
(1937-2021)
Bez názvu
No.: 6Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
strukturální grafika, 1963, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD Málek 1963, rám, č. 40/55
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Malý manifest
No.: 5Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
lept, reliéfní tisk, kombinovaná technika, 1965, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 65, č. 23/30, the disciple of prof. P. Matejka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice IV
No.: 4Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 43 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/21, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Foltýn
(1891-1976)
Domky
No.: 268Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Foltýn
(1891-1976)
Krajina se stromy
No.: 267Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina
(1965)
Jezero s medvěděm
No.: 266Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina
(1965)
Růže
No.: 265Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2008, 42 x 30 cm, LD monogr. DT 08, na pravé straně lehce odtržený okraj papíru , the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED