Tomáš Bím

  • Tomáš Bím

    Plácky

    No.: 396

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 5x sign. litografie T. Bím, vyšlo nákladem autora, Praha, 1980, edice 8x8 (řídí Jaroslav Černý), ex. 39/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, , the private study

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Tomáš Bím

    Race Prague - Pilsen

    No.: 444

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2019 15:00

    lithography , 2011, 64,5 x 49 cm, signed lower/middle Tomáš Bím, framed, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Tomáš Bím

    Czech open

    No.: 443

    Auction price: 5.300 CZK (212 €)

    lithography , 1994, 64,5 x 45 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 94, framed, the private study

    Current price: 5.300 CZK (212 €)

  • Tomáš Bím

    Golf clubs

    No.: 442

    lithography , 1994, 64,5 x 45 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 94, framed, no. 20/100, the private study

  • Tomáš Bím

    Golf ball

    No.: 441

    lithography , 1992, 64,5 x 45 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 92, framed, artists proof V/X, the private study

  • Tomáš Bím

    Hole

    No.: 440

    lithography , 1994, 64,5 x 45 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 94, framed, no. 67/70, the private study

  • Tomáš Bím

    Last coffee before LA

    No.: 439

    Auction price: 3.900 CZK (156 €)

    lithography , 2005, 48 x 37,5 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 7.12.2005, framed, artists proof , dedication, the private study

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • Tomáš Bím

    Park

    No.: 438

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    drypoint , 1979, 49 x 32,7 cm, signed on lower/right Tomáš Bím, no. 30/50, , the private study

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Tomáš Bím

    After rain

    No.: 258

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2019 15:00

    lithography, 1993, 49 x 38 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 93, framed , no. 94/100, the private study

  • Tomáš Bím

    Fernet II

    No.: 257

    lithography, 1991, 53 x 42,5 cm, signed lower/middle Bím 91, framed , artists proof , the private study

  • Tomáš Bím

    Fernet

    No.: 256

    lithography, 42,5 x 53 cm, signed lower/middle Bím, framed , artists proof II/IV., the private study

  • Tomáš Bím

    Fialové odpoledne

    No.: 37

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 11 signovaných barevných litografií T. Bím, texty K. Sýs, P. Vrba a J. Žáček, vyd. autor ve vlastní úpravě, 1983, ex. 69/70, volné listy v pův. obálce, výborný stav, , the private study

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Tomáš Bím

    Balonové létání

    No.: 36

    bibliofilie, osm původních signovaných litografií T. Bím, Edice Folio, sv. 2, Praha, 1977, ex. 51/60, na obálce avizováno šest litografií, přebývají dvě s převažujícím modrým odstínem a číslované 49/80 respektive 19/80, výborný stav, , the private study

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Tomáš Bím

    II. Inventura Tomáše Bíma - František Dvořák a přátelé

    No.: 6

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 18:08

    kniha, 1999, 30 x 21 cm, podpis na první straně, nakl. BA, Praha, vazba původní, brožovaná, s obálkou , bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Tomáš Bím

    Žralok

    No.: 648

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2019 08:48

    litografie, 2015, 15 x 27,5 cm, sign. PN Tomáš Bím 15, č. 46/55, the private study

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Tomáš Bím

    Ostrov

    No.: 647

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2019 08:47

    litografie, 2014, 21,3 x 15 cm, sign. DU Bím, č.138/180, , the private study

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Tomáš Bím

    Zahrada

    No.: 792

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2018 01:13

    litografie, 1996, 25,1 x 16,4 cm, sign. DU Bím 96, č. 117/123, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study

  • Tomáš Bím

    Cirkusový stan

    No.: 145

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 15:06

    litografie, 54 x 37,7 cm, sign. PD Tomáš Bím, 79/100, mimo tisk mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Tomáš Bím

    Lacoste

    No.: 142

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 15:03

    litografie, 1988, 43 x 35 cm, sign. DU Bím 88, pasparta, 58/100, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Tomáš Bím

    Raketa

    No.: 146

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 15:00

    litografie, 54 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím, 63/70, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Tomáš Bím

    Za ohradou

    No.: 144

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    litografie, 2006, 38 x 48,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 06, rám, 71/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Tomáš Bím

    Letadélko

    No.: 143

    litografie, 1988, 49,8 x 40 cm, sign. DU Bím 88, 11/70, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study

  • Tomáš Bím

    N.Y.

    No.: 240

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 02. 2018 15:03

    lithography, 1996, 64,5 x 38 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 96, framed, no. 67/70, the private study

  • Tomáš Bím

    The way to Keywest

    No.: 246

    Auction price: 9.500 CZK (380 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 02. 2018 15:00

    lithography, 2013, 37 x 38,5 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 13, no. 39/60, the private study

    Current price: 9.500 CZK (380 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Tomáš Bím

    Balloon flying II.

    No.: 243

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    lithography, 1995, 64 x 48 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 95, framed, no. 19/54, the private study

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Tomáš Bím

    Pink car

    No.: 239

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    lithography, 2010, 22 x 37 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 010, framed, no. 56/63, the private study

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Tomáš Bím

    Fotbalové hřiště

    No.: 241150

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2020 15:41

    litografie, 1980, 27,4 x 16,6 cm, sign. PD Tomáš Bím 80, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Tomáš Bím

    Šapitó

    No.: 228801

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2019 19:28

    litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU Tomáš Bím, na papíru drobné skvrnky, , the private study

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Tomáš Bím

    Kolo

    No.: 237911

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 21:58

    litografie, 21,7 x 15,7 cm, sign. DU Tomáš Bím, na papíře mimo tisk drobné hnědé skvrnky, zasahují také do podpisu, , the private study

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Tomáš Bím

    Tenisáky

    No.: 229130

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2019 21:22

    litografie, 13,5 x 7,7 cm, sign. NU Bím, č. 58/120, , the private study

    Current price: 400 CZK (16 €)