Karel Tondl
(1893-1980)
Alej v Teplicích
Položka č.: 282889Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:38
dřevoryt, 1959, 16,3 x 24,3 cm, sign. PD Karel Tondl, autorský tisk, Z cyklu dřevorytů Naše Vlast, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Al…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Krajina u Nedamova
Položka č.: 282888Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:39
dřevoryt, 1962, 15,8 x 21,7 cm, sign. PD Karel Tondl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Veselý
(1912-2006)
Chalupa
Položka č.: 280959Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:40
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alena Čermáková
(1926-2009)
Tkadlena
Položka č.: 281820Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:00
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Akt ženy
Položka č.: 217975Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:01
koláž, papír, 24,2 x 36,5 cm, přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Petr Kadlec
Český Krumlov
Položka č.: 282832Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:02
kombinovaná technika, papír, 1987, 33 x 45,5 cm, sign. PD Kadlec 87, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na Akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Pařezy
Položka č.: 282911Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:03
tužka, papír, 1957, 20,7 x 28,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Josef Kožíšek: Na výsluní
Položka č.: 282910Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:04
akvarel, tuš, papír, 12,9 x 20,8 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Václav Karel
(1902-1969)
Ládví
Položka č.: 282909Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:05
mastný pastel, papír, 1967, 14,8 x 19,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Ptačí budka na stromě
Položka č.: 282908Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:06
tužka, papír, 1955, 20,6 x 14,9 cm, na zadní straně značneno razítkem Z pozůstalosti akad. malíře Václava Karla (1902 - 1969) znám především jako ilustrátor národních českých pohádek, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na U…
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Tři houby v trávě
Položka č.: 282907Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:07
pastelka, papír, 1965, 19,6 x 14,8 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Houba s modrým kloboukem
Položka č.: 282906Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:08
mastný pastel, papír, 1965, 20,8 x 14,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Z pohádek
Položka č.: 282905Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:09
tužka, papír, 21,5 x 17,1 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Cesta českou krajinou
Položka č.: 282904Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:10
tužka, papír, 1948, 14,6 x 20,2 cm, na zadní straně značneno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Troja
Položka č.: 282903Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:11
tužka, papír, 1960, 14,9 x 20,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Alej
Položka č.: 282902Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:12
mastný pastel, papír, 1964, 14,9 x 19,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Houby
Položka č.: 282901Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:13
tužka, papír, 1965, 14,8 x 19,8 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Koně vezoucí kupu sena
Položka č.: 282900Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:14
mastný pastel, papír, 1962, 14,8 x 20 cm, na zadní straně značneno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Holla…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Nespokojené batole
Položka č.: 282899Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:15
akvarel, papír, 31,3 x 22 cm, v dolní části značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Práce na poli
Položka č.: 282898Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:16
akvarel, papír, 31 x 42,8 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Zátiší s cukřenkou mísou a vázou
Položka č.: 282897Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:17
tuš, papír, 31,4 x 43,3 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, natržený levý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČV…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Podzim
Položka č.: 282896Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:18
rudka, papír, 1948, 29,5 x 39,9 cm, sign. V. Karel 28 IV 48, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Portrét dívky s copánky
Položka č.: 282895Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:19
rudka, papír, 1952, 35,2 x 27 cm, sign. PD Václav Karel 30. března 1952, natržený a podlepený horní okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělec…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Říp od Ledčic
Položka č.: 282894Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:20
rudka, papír, 1952, 27 x 35,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Sokolská bouda na Černé hoře
Položka č.: 282893Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:21
pastel, papír, 1952, 21 x 28,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Sedící žena
Položka č.: 282892Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:22
rudka,papír, 1946, 28,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Ketzek
(1906-1978)
Podzim
Položka č.: 279068Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:23
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vladimír Konvička
(1900-1971)
Květiny ve váze
Položka č.: 282913Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:24
lavírovaná tuš, papír, 1957, 30,5 x 22 cm, sign. PD Vlad. Konvička 57, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Konvička
(1900-1971)
Šeřík ve váze
Položka č.: 282912Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:25
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Liška (Liboš)
Žena s květinovou korunou
Položka č.: 282917Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:26
pastel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)