-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Stydlivý akt
No.: 573Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:15
suchá jehla, 1979, 45,8 x 32,8 cm, sign. PD VKomárek 79, č.13/50, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Váza na stole
No.: 572Auction price: 2.900 CZK (121 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:14
suchá jehla, 1961, 26 x 37,5 cm, sign. DU V. Komárek 61, rám, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
No.: 571Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:13
dřevořez, 20,5 x 40,8 cm, sign. DU V Komárek, rám, sklo v levém dolním rohu prasklé, v tisku i mimo tisk fleky od bílé barvy, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Schody
No.: 570Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:12
suchá jehla, 1992, 26 x 17 cm, sign. DU V Komárek 1992, rám, papír mimo tisk mírně nažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Křížová cesta, VIII
No.: 569Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:11
suchá jehla, 20 x 16 cm, sign. PD V Komárek, rám, mírně zažloutlý papír při okrajích, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Křížová cesta, XI
No.: 568Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:10
suchá jehla, 19,8 x 15,5 cm, sign. PD V Komárek, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ježíš na oslátku
No.: 567Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:09
suchá jehla, 11,2 x 17 cm, sign. PD V. Komárek, č. 110/200, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Vila
No.: 41Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:40
suchá jehla, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 22/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Objetí
No.: 40Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:39
suchá jehla, 9 x 8,3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 77/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Píseň Šalomounova
No.: 559Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
8x suchá jehla, 1996, 32,5 x 21,5 x 3,2 cm, vše sign. DU V. Komárek, č. 64/100, Bibliofilské vydání biblického textu v jazyce českém, německém, anglickém a francouzském, na který vytvořil Vladimír Komárek osm suchých jehel ve formátu 23 x 14,5cm. Tištěno na ručně čerpaném papíru Jantar, jako 13. sva…
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Když jsme studovali na umělce
No.: 477Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1x sign. suchá jehla, úv. text a kresby V. Komárek, k 60. narozeninám umělce připravili J. a K. Martincovi, Kostelec na Orlicí, 1988, nečíslováno, volné listy v ob., velmi dorý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
No.: 288Auction price: 1.250 CZK (53 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:47
litografie, 35 x 47 cm, sign. PD V. Komárek 93, rám, č. 3/100, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.350 CZK (57 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Konvolut drobných grafik (PF, Ex libris,...)
No.: 562Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:53
7x grafický list, sign. vše, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Konvalinky
No.: 24Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:23
dřevoryt, 1977, 21 x 15,5 cm, sign. DU V Komárek 77, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
No.: 19Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:21
dry needle, 1980, 22,5 x 14,5 cm, signed lower/middle V. Komárek, pasparta, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Akt
No.: 22Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:21
dry needle, 14,5 x 10 cm, sign. lower/middle V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ptáci
No.: 17Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:16
dry needle, 1980, 22,5 x 11,5 cm, signed lower/middle V. Komárek, pasparta, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Okno
No.: 15Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:14
tužka, papír, 21 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Maska
No.: 14Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:13
dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 106/200, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
No.: 2Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:01
litografie, 16 x 8,5 cm, sign. DU V. Komárek, č. 159/200, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Still life with book and cup
No.: 67Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 15:00
oil, hard rock, 39,5 x 60 cm, signed lower/middle V. Komárek, framed , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 48.000 CZK (2.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 60 000 - 80 000 Kč CZK
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Violin, Lamp, Prague Castle
No.: 435Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:00
3 x etching, 11,5 x 7,2; 11 x 7,5; 12,5 x 10 cm, signed V. Komárek, no. 14/50; 10/100, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**1 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hrdličky (PF 1983)
No.: 654Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:45
litografie, sign. PD V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ruce
No.: 653Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:44
litografie, 12 x 6 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ruce za hlavou (PF)
No.: 652Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:43
litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
P.F. 1983 Dr. Ivan Hrdina
No.: 332Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:38
dřevořez, 1982, 9,2 x 8,7 cm, sign. PD VKomárek, 3/200, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
PF 1982 Dr Ivan Hrdina
No.: 335Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:37
dřevořez, 1981, 9,1 x 8,2 cm, sign. PD VKomárek, 7/200, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
PF 1995 Ludmila Bočková
No.: 362Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:36
dřevoryt, 1994, 10, x 20 cm, sign DU V.Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Pamětní list k narozeninám Vladimíra Komárka
No.: 256Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, k sedmdesátým narozeninám Vladimíra Komárka vydal s jeho suchou jehlou v počtu sedmdesáti číslovaných výtisků Ivan Hrdina, č. 39/70, formát A4, grafika signována, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
K.H. Mácha: Máj
No.: 184Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 7x signovanými suchými jehlami, obálka reliéfní tisk V. Komárek, úprava L. Rusek, suché jehly vytiskl J. Mauler, vyd. PNP a Spolek českých bibliofilů, Praha 1981, ex. 170 , ruční velkolosinský papír, volné listy v pův. obálce, ochr. pouzdro, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovn…
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids