Červený stan
No.: 338Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:37
Current price: 700 CZK (30 €)
Partie krásného dragouna (Květa Fialová)
No.: 339Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:38
Current price: 700 CZK (30 €)
Ať žijí duchové!
No.: 340Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:39
Current price: 800 CZK (34 €)
Andrejka
No.: 341Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:40
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Heroin
No.: 342Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:41
Current price: 800 CZK (34 €)
Boj sa skončí zajtra
No.: 343Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:42
Current price: 800 CZK (34 €)
Vracenky
No.: 344Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:43
Current price: 800 CZK (34 €)
Partie krásného dragouna (Josef Bláha a Josef Vinklář)
No.: 345Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:44
Current price: 900 CZK (38 €)
Sen
No.: 346Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:45
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Pulp Fiction
No.: 347Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:46
Vlak
No.: 348Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:47
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Studené blesky
No.: 349Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:48
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Hvězdné války (Star Wars)
No.: 350Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:49
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Adolph Frohner
(1934-2007)
Der Frauenmann - Die MannFrau
No.: 468Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:30
lept, 1993, 66 x 49 cm, sign. PD A. Frohner 93, zkušebný tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Karel Gabriel
(1891-1963)
Praha intimní
No.: 469Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:31
bibliofilie, 6x lept K. Gabriel, vše sign., vlastním nákladem, Praha 1944, volné listy v deskách, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kulec and S.A. Mako at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Josef Gabriel
(1902-1970)
No.: 470Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:32
olej, karton, 1940, 41,5 x 69 cm, sign. PN JGabriel 40, rám, na zadní straně útržek původního štítku se jménem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Mak at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Wilhelm Gause
(1853-1916)
Zum Abert Carlsbad
No.: 471Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:33
Christo Gergov
Karlův most
No.: 472Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:34
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, sign. PD Gergov, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Ingrid Glaserová
Panna
No.: 473Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:35
akvatinta, lept, 65 x 49,5 cm, sign. PD I. Glaserová, č. 14/120, při okrajích ohmataný papír, rohy ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Jagr at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, studied at Rietveld Academy in Amsterdam
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Ingrid Glaserová
Kolotoč
No.: 474Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:36
lept, 1992, 64,5 x 49 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 31/60, ohnutý pravý dolní roh, zašpiněné okraje, the disciple of prof. Jagr at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, studied at Rietveld Academy in Amsterdam
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Ladislav Grosman
Krásy staré Prahy
No.: 475Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:37
5x dřevoryt, 1920, sign. PD L. Grosman 20, č. 27/150, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
František Gross
(1909-1985)
Strojky
No.: 476Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:38
2 x litografie, dvakrát 18 x 18,7 cm, sign. PD F. Gross / sign. PN F. Gross, rám, č. 197/200 a č. 198/200, mírně zažloutlý papír, rámy zašlé, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Assoc…
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Polabí
No.: 477Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:39
serigrafie, 28 x 42,5 cm, sign. PD J. Grus, 100/150, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Cesta vesnici
No.: 478Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:40
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Na plese
No.: 479Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:41
suchá jehla, 22 x 33,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, zkušební tisk, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Petr Hampl
Pomoct
No.: 480Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:42
lept, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 2/50 a.t., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Tittelbach and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association of Restorers and The Association of Free Graphic
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Hapka
(1912-1987)
Valašská krajina
No.: 481Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:43
olej, karton, 35,5 x 43 cm, sign. PD Jos. Hapka, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Otakar Hauska
(1874-1926)
Stavení
No.: 482Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:44
Pavel Hayek
Akátové lusky
No.: 483Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:45
serigrafie, 1997, 52 x 43 cm, sign. PD Hayek 97, č. 2/50, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Ivan Helekal
Modrý maják
No.: 484Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:46