auction history

  • Milan Bauer

    Pocta J. Vernerovi II.

    No.: 82

    Auction price: 4.400 CZK (163 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2020 19:21

    lept, 39,5 x 29,9 cm, sign. DU BauerMilan, č. 51/100, studied at The Secondary Technical School of Ceramics

    Current price: 4.400 CZK (163 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Milan Bauer

    Pocta J. Vernerovi I

    No.: 81

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2020 19:20

    lept, 39,2 x 29,9 cm, sign. DU BauerMilan, č. 30/100, studied at The Secondary Technical School of Ceramics

  • Martin Velíšek

    (1968)

    Žlutá ponorka

    No.: 79

    Auction price: 7.500 CZK (278 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2020 19:18

    Current price: 7.500 CZK (278 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Šlechtična

    No.: 61

    Auction price: 550 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2020 19:00

    litografie, 2017, 14,5 x 25,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, autorský tisk

    Current price: 550 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**3 History of bids

  • Petr Ptáček

    (1968)

    N.Y. Central

    No.: 60

    Auction price: 550 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2020 18:59

    litografie, 2012, 11,5 x 20,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 49/80

    Current price: 550 CZK (21 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Ven

    No.: 55

    Auction price: 650 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2020 18:54

    litografie, 2019, 19 x 13 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 3/80

    Current price: 650 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Žena a pumpař

    No.: 51

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2020 18:50

    litografie, 2006, 15,1 x 19,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, autorský tisk

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Petr Ptáček

    Motorka

    No.: 49

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2020 18:48

    litografie, 2012, 20,5 x 28 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, rám

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Dvě pumpy

    No.: 45

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2020 18:44

    litografie, 2019, 25,1 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 28/80

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Cyklus Porsche (4 ks)

    No.: 38

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2020 18:37

    litografie, 2011, 4krát 9,3 x 16 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 52/100, 67/100, 76/100,56/100

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Fiakr

    No.: 27

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2020 18:26

    autorizovaný C-print , 1949, 23,3 x 17,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Devatenáctka

    No.: 26

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2020 18:25

    autorizovaný C-print , 1948, 16,4 x 21,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Martin Bouda

    Bílý automobil

    No.: 23

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2020 18:22

    litografie, 2009, 9,2 x 19,4 cm, sign. PD M. Bouda 09, 99/100, studied The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Cavalier

    No.: 6

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2020 18:05

    litografie, 25,1 x 37,1 cm, č. 85/140

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    No.: 927

    Auction price: 15.000 CZK (556 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 17:38

    olej, karton, 48 x 37,5 cm, PD monogr. V. Z., rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 15.000 CZK (556 €)

  • Sargis Zakarjan

    Pištec

    No.: 921

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 17:32

    kombinovaná technika, karton, 2006, 43 x 33 cm, sign. LD Sargis Zakarjan 2006, rám, autor se narodil v arménském Jerevanu, kde absolvoval na místní Akademii výtvarných umění. Od roku 1993 žije a tvoří v Praze. K jeho nejčastějším technikám patří olej, akryl a perokresba. Jeho díla jsou zastoupena v …

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Svatební oznámení

    No.: 871

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:42

    litografie, 1946, 12 x 5,5 cm, značeno na desce T.46., rám, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Anděl

    No.: 868

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:39

    litografie, 15 x 10 cm, sign. PD Švengsbír, rám, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Lubomír Štefka

    No.: 862

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:33

    akvarel, tuš, papír, 1980, 42 x 29,5 cm, sign. PD Štefka 80, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    No.: 854

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:25

    litografie, 64 x 39,5 cm, sign. PD V. Špála, rám, značeno LD S. V. U. MÁNES SVÝM ČLENŮM NA ROK 1930, zažloutlý papír,na rámu oděrky, , the disciple of prof. Bukovac and Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.500 CZK (130 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    No.: 850

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:21

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1988, 66 x 45 cm, sign. PD Josef Šolc 88, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 900 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    No.: 848

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:19

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1986, 66 x 43 cm, sign. PD Josef Šolc 86, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Dvě květiny ve váze

    No.: 847

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:18

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1986, 64,5 x 43,5 cm, sign. PD Josef Šolc 86, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Odpočívající tanečnice

    No.: 843

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:14

    tužka, akvarel, papír, 1921, 19,5 x 29,7 cm, sign. PD Šimůnek 1921, zahnědlý papír, nahoře u okraje dírka pro pověšení, , disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Eva Natus Šalamounová

    Želvy

    No.: 830

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:01

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Anděl

    No.: 826

    Auction price: 1.600 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 15:57

    litografie, 40 x 29,5 cm, sign. DU Vlad Suchánek, č. 37/100, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists…

    Current price: 2.702 CZK (101 €)

  • Emma Srncová

    Roztržená pusa

    No.: 814

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 15:48

    litografie, 1999, 49 x 65 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 39/80, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.800 CZK (141 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Slovenský Bakchus

    No.: 801

    Auction price: 14.000 CZK (519 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 15:32

    olej, plátno, 2015, 70 x 80 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2015, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován…

    Current price: 14.000 CZK (519 €)

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    U vody

    No.: 800

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 15:31

    tempera, papír, 1941, 15 x 19 cm, sign PD K. Skála 41, papírová pasparta, papír zezadu potištěn, zašlý papír,

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Viktor Seifert

    (1894-1959)

    Prachovské skály

    No.: 794

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 15:25

    olej, karton, 1944, 59 x 50 cm, sign. PD Seifert 44, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids