Kamil Bednář: Praha pod křídly války
Položka č.: 886Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 09:44
bibliofilie, 6 x sign. litografie, návrh obálky a podpis v titulu Jos. Liesler, vydal Melantrich, Praha 1945, cpl. vazba s ob., 69s., obálka při krajích odřená, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen s…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Fron: Verše
Položka č.: 888Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 09:46
bibliofilie, 2x orig. sign. rytiny Josefa Lieslera, tisk Pavel Římal, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1991, volné listy v orig. obálce, ex. 145/150, nestr. (40), losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SV…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Chvála slov. Sborník mladé práce
Položka č.: 929Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 10:27
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Kamil Bednář: Hladiny tůní
Položka č.: 1101Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 13:19
kniha, kresby a sign. frontispis Jos. Liesler, podpis a věnování K. Bednáře, úprava, obálka a vazba Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1943, 96 s., poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá , Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes …
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Také jedno faunovo odpoledne
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
J. W. Goethe: Kniha Zulejčina
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
bibliofilie, 1981, 30 x 21,5 cm, vše sign. DU Liesler 81, autorský tisk, Text česky, přeložil Vladimír Mikeš. Frontispis a 4 další celostránkové ilustrace (kombinované techniky) ve formátu 19,5 x 14,5 cm provedl Josef Liesler. Vydal Supraphon v Praze roku 1981 jako 19. svazek bibliofilské edice Poly…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Potopená katedrála
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:29
dřevoryt, 25,5 x 17,5 cm, lehce pomačkaný a natržený dolní okraj, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Pod rouškou
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:18
lept, 1948, 15,5 x 12 cm, sign. DU Liesler 48, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ptačí slzy
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:19
2 x lept, 15,5 x 7; 15,5 x 7 cm, sign. DU Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Lebka
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:30
dřevoryt, 1987, 25 x 10,5 cm, sign. PD Liesler 87, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zátiší s jablky
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.500 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
olej, plátno, 1952, 30 x 40,5 cm, sign. PD Liesler 1952, rám, Obraz Josefa Lieslera "Zátiší s jablky" z roku 1952 představuje jednoduchou, ale působivou kompozici. Na dřevěné desce jsou umístěna tři zelená jablka, jedno z nich je částečně oloupané a slupka leží vedle něj. Umělec využívá tl…
Aktuální cena: 36.000 CZK (1.500 €)
Odhadní cena: 48 000 - 58 000 CZK
Hlava ženy s kočkou
Položka č.: 279358Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:24
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Podpis
Položka č.: 282200Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:26
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)