• Josef Liesler

    Hoch s nožem

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:22

    pastel, akvarel, papír, 29 x 27,8 cm, rám, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Liesler

    Muž v zeleném kabátu

    Položka č.: 678

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:23

    akvarel, tuš, papír, 1956, 40,5 x 29,5 cm, sign PD Liesler 1956, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír mírně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    Položka č.: 679

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:24

    akvarel, tužka, papír, 1956, 40 x 29,5 cm, sign. LD Liesler 1956, kousek papíru na horním okraji utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Tajemství panny

    Položka č.: 737

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:22

    litografie, 1986, 26,5 x 21,5 cm, sign. PD Liesler 86, 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Liesler

    Lišaj smrtihlav

    Položka č.: 738

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:23

    litografie, 2002, 26,8 x 21,4 cm, sign. DU Liesler, 58/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Egyptský motiv

    Položka č.: 739

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:24

    lept, 1970, 21 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Egyptský motiv II.

    Položka č.: 740

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:25

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Josef Liesler

    Komediant

    Položka č.: 1012

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:58

    dřevoryt, 1976, 21 x 17,8 cm, sign. DU Liesler 76, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Liesler

    Pocta Dalímu

    Položka č.: 1028

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 14:14

    litografie, 1977, 9,5 x 15,3 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, č. 20/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    PF 1968

    Položka č.: 1029

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 14:15

    litografie, 1977, 19 x 9 cm, sign. DU Liesler 77, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Liesler

    PF 1987

    Položka č.: 1030

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 14:16

    litografie, 1986, 17,2 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 86, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Liesler

    Oko

    Položka č.: 1031

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 14:17

    litografie, 1987, 15 x 9 cm, sign. DU Liesler 87, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Liesler

    Pocta Baudelairovi

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    litografie, 1989, 31,7 x 48,4 cm, sign. PD Liesler 1989, pasparta, č. 53/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Josef Liesler

    Ryba

    Položka č.: 545

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Josef Liesler

    Náčrtky a kresby Josefa Lieslera

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 19:04

    katalog, 21 x 15 cm, podpis výtvarníka na titl. straně, nakl. Galerie Jos. R. Vilímek,1946, Praha, sešit s obálkou, lehce opotřebená obálka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Dvojice

    Položka č.: 233427

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:20

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Josef Liesler

    Tvář hudby

    Položka č.: 242988

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:36

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)