• Josef Liesler

    BV (Ex libris Vl. Bujárek)

    Položka č.: 217640

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:42

    lept, 1978, 7,5 x 4,5 cm, sign. DU LIesler, na papíře zažloutlé skvrnky, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Akrobati

    Položka č.: 235011

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 16:25

    litografie, 1977, 19,6 x 8,8 cm, sign. DU Liesler 77, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 19:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Hoch s nožem

    Položka č.: 235028

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:22

    pastel, akvarel, papír, 29 x 27,8 cm, rám, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Liesler

    Postavy

    Položka č.: 234360

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:17

    lept, 1995, 13,2 x 20 cm, sign. DU Liesler 95, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Stroj

    Položka č.: 234552

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:09

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Josef Liesler

    Půlnoční

    Položka č.: 234553

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:10

    litografie, 1965, 54,5 x 38,5 cm, sign. PD Liesler 65, 49/110, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)