• Josef Liesler

    Lišaj smrtihlav

    Položka č.: 931

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:14

    litografie, 2002, 26,8 x 21,4 cm, sign. DU Liesler, 58/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Z Egypta

    Položka č.: 932

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:15

    lept na ručním papíře, 1970, 29,4 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Liesler

    Z Egypta

    Položka č.: 483

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Josef Liesler

    Tajemství panny

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    litografie, 1986, 26,5 x 21,5 cm, sign. PD Liesler 86, 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Liesler

    Ladislav Pešek

    Položka č.: 208814

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:39

    suchá jehla, 1950, 12 x 9,3 cm, sign. DU Liesler 50, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Šum moře

    Položka č.: 214770

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 16:25

    litografie, 1977, 14,5 x 14,5 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, č. 24/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Liesler

    Západ slunce

    Položka č.: 214771

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 16:26

    litografie, 1977, 14,5 x 14,5 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, č. 173/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Hoch s nožem

    Položka č.: 235028

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:28

    pastel, akvarel, papír, 29 x 27,8 cm, rám, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Liesler

    Selka

    Položka č.: 235120

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:10

    tužka, pastel, akvarel, papír, 1956, 38 x 24,3 cm, sign. PD Liesler 1956, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Liesler

    Orchidej (Ex libris Zdeněk Řehák)

    Položka č.: 214283

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:00

    litografie, 1989, 16,5 x 8 cm, sign. PD Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)