-
Josef Liesler
(1912-2005)
Bez názvu
Položka č.: 613Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:55
lept, 1945, 15,5 x 24 cm, sign. PD Liesler 45, 19/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Velkopřevorský mlýn na Kampě
Položka č.: 614Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:56
litografie, 35,5 x 25 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Oči
Položka č.: 615Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:57
litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Surrealistická kompozice
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1995, 56 x 43 cm, sign. PD Liesler 95, rám, č. 2/110, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Revoluce bdí nad Plajachirou
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1980, 48,7 x 37,5 cm, sign. PD Liesler 80, č. 39/180, na zadní straně popsáno autorem česky a německy, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Moře
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.500 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tempera, běloba, tuš, papír, 1969, 31,3 x 88 cm, sign. PD Liesler 69, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnoval se grafic…
Aktuální cena: 36.000 CZK (1.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Benátky
Položka č.: 281018Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:34
litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Hlava ženy s kočkou
Položka č.: 279358Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:26
lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE
Položka č.: 281944Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:11
tempera, tuš, papír, 1958, 58,2 x 169 cm, sign. PD Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE
Položka č.: 281945Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:12
tempera, tuš, papír, 1958, 116 x 82,5 cm, sign. DU Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Sen z Galerie Pitti
Položka č.: 282009Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:16
litografie, 1993, 48 x 37 cm, sign. PD Liesler 93, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK