Adolf Träger
(1888-1965)
Bezy
Položka č.: 375Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
olej, plátno , 54 x 45 cm, sign. PD A. Träger, rám, na zadní straně razítko SČGU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu