Albín Brunovský
(1935-1997)
Miroslav Válek: Rovina
No.: 23Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 30 x 21,5 cm, 1x sign. lept (23x15) a 1x lept na obálce A. Brunovský, vyd.Slovenský spisovatel, Bratislava, 1981, ex. ?/300, ruční papír z Velkých Losin, volné archy v obálce a kart. pouzdru, 25s., zažloutlý hřbet, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The…
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Albín Brunovský
(1935-1997)
Píseň písní
No.: 581Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Albín Brunovský
(1935-1997)
Miloš Macourek: Dáma v klobouku
No.: 579Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Albín Brunovský
(1935-1997)
PF 1995
No.: 579Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 11:14
reprodukce, 21 x 29,5 cm, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Bratislava, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design
Current price: 110 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Albín Brunovský
(1935-1997)
J. Šimonovič: O srdcích
No.: 168Auction price: 18.000 CZK (750 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, tři litografie A. Brunovský, grafická úprava L. Krátký, verše K. Šiktanc, vydala Mladá fronta, Praha 1970, 4. svazek edice Blíženci, Ex. 103/300, na ručním papíře Losín, nestr., nerozřezáno, volné listy v papírovém přebalu, ochranné pouzdro, drobné skvrny na obálce, pouzdro při okrajích…
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Albín Brunovský
(1935-1997)
Roses
No.: 207Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00
etching, 1985, 10,3 x 7,7 cm, signed lower/ middle Albín Brunovský 1985, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Bratislava, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design
Albín Brunovský
(1935-1997)
untitled
No.: 206Auction price: 7.000 CZK (292 €)
lithography, 1971, 27 x 18 cm, signed lower/ right A Brunovský 1971, no. 2/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Bratislava, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design