Karel Minář
(1901-1973)
J.V. Sládek: Selské písně - Nové selské písně
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, tříbarevný sign. dřevoryt K. Minář, úprava K. Dyrynk, vydal Vl. Žikeš, Praha 1936, Ex. 61/200, vazba A.L. Jirout, 92 s., pl. kožená vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Minář
(1901-1973)
Na saních (PF 1940)
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:21
litografie, 1939, 8 x 14 cm, sign. PD Karel Minář 39, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Minář
(1901-1973)
Orání
Položka č.: 268945Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:47
litografie, 33 x 48 cm, sign. PD Karel Minář, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu