Dan Trantina
Dan Trantina
Láska vítězná
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, papír, 2004, 51 x 70 cm, monogr. PD DT 04, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Dan Trantina
Buďte opicemi
Položka č.: 941Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:15
litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 1/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Dan Trantina
Položka č.: 19657Vyvolávací cena: 14.500 CZK (605 €)
DRAŽBA UKONČENA:
15. 06. 2020 21:23akryl, plátno, 111 x 90 cm, levý horní roh protržený, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 14.500 CZK (605 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
Dan Trantina
Secret 80
Položka č.: 281528Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:31
akryl, plátno, 195 x 155 cm, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Dan Trantina
Položka č.: 281527Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:30
olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, značeno vzadu D09, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Dan Trantina
Položka č.: 275265Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 10:18
akryl, tuš, komb.technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, LD monogr. DT 08, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu