Josef Konečný Žar
(1909-1989)
Kytice lilií
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, plátno, 1973, 49 x 40 cm, sign. PD Konečný Žar 73, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)