-
Neurčený autor
Kolja - Zdeněk Svěrák
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 19:23
filmový plakát, formát A3 (42x26 cm), r. Z. Svěrák, 1996, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Indiana Jones a poslední křížová výprava - Harrison Ford
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 19:16
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. S. Spielberg, 1992, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Hogo Fogo Homolka
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 20:21
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. J. Papoušek, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Dům pro dva
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 19:11
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. M. Zábranský, 1988, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Jan Křtitel
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:20
mědirytina, 10,6 x 6,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Osvícená (ex libris C. Šťastný)
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 17:38
dřevoryt, 13 x 8,3 cm, sign. PD Jan, značeno LD v desce JD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Květiny (Kniha Jos. Hladkého)
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 16:34
zinkografie, 1917, 10,2 x 5,9 cm, monogr. LD v desce MA; 1917, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Akt zezadu
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:53
pastel, papír, 32 x 24 cm, sign. PD
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Těšení se na smrt
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 12:17
akvarel, tuš, papír, 2010, 21 x 29,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Hradčany
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2023 11:06
litografie, 14,3 x 23 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Vyšehrad
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2023 11:03
litografie, 1974, 14,7 x 20,8 cm, sign. PD nečitelně, č. 64/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Staroměstská mostecká věž
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2023 10:57
lept, 8,5 x 7,2 cm, značeno v tisku PD VF, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Malá strana
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2023 10:54
lept, 10,7 x 7,7 cm, značeno v tisku LD VF, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Žně
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:39
olej, plátno, 52 x 64 cm, sign. PD , rám, LD protrženo
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Hrad Veveří
Položka č.: 277Vyvolávací cena: 1.520 CZK (64 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:39
olej, lepenka, 58 x 48,5 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 1.520 CZK (64 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Oráč
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:49
olej, plátno, 60 x 83 cm, sign.PD , rám
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Hradčany
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:43
olej, plátno, 74 x 89 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Štvanice na jelena
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 720 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:41
gobelín, 26 x 31 cm, PD značno NF, rám
Aktuální cena: 720 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Rybářská vesnice
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:11
olej, plátno, 46,5 x 71 cm, sign. PD nečitelně, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Večer na potoce
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:57
dřevoryt, 39 x 33 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 260 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:54
olej, lepenka, 31 x 41 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Cesta v Borkách
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:44
olej, plátno, 95 x 100 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Splav u Podměstského rybníka
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:39
pastel, papír, 53 x 66,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Mlhy
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:35
olej, plátno, 1929, 61 x 89 cm, sign. LD, rám, malba místy poškrábána
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:26
olej, plátno, 134 x 150 cm, sign. LD, rám, plátno odchlípnuto, zničeno, odřeno a zvlněno
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Slavnost v Dubrovníku
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:14
olej, plátno, 40 x 50 cm, rám
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Břízy u pole
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:47
olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Motiv z Podkarpatské Rusi
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:26
olej, plátno, 45 x 68 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Moře
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:19
olej, deska, 35 x 59 cm, rám
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Letící andílek
Položka č.: 812Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:13
dřevo, polychromie, v. 12 cm cm, stav k restaurování, kříž v ruce andílka odlepený, pohyblivé křídlo
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu