Bedřich Smetana

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:09

    lept, 12 x 10 cm, sign. v desce PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

    Ženský portrét

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

    Za stolem

    Položka č.: 77

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:07

    Aktuální cena: 1.108 CZK (45 €)

    Do práce

    Položka č.: 488

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    dřevoryt, 20 x 16 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Interiér II.

    Položka č.: 870

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    akvarel, papír, 1917, 11,2 x 16,2 cm, sign. LD Hodkov 1917, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

    Interiér

    Položka č.: 869

    akvarel, papír, 1928, 11,2 x 16,2 cm, sign. PD HodKov 1928/VII. 14, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 807

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    tempera, papír, 130 x 94 cm, sign. PD Š. K. 24, na zadní straně popsáno a razítko podatelny magistrátu hlavní města z 28. 11. 1941, zašpiněný, pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Modlitební kniha

    Položka č.: 573

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    ručně kaligrafovaná kniha, 19. století, 17 x 10,5 cm, titul: Modlitby Svatý. Když se ráno probudíš, ručně psaná kniha modliteb, ruční vazba v kůži, ruční papír se zlatou ořízkou, 202 stran, značeno razítky majitele Václav Karásek Praha 1845-1935, mírně odřená vazba, popraskaný hřbet, Antikvariát Dlá…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Nádrže

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:12

    serigrafie, 1996, 42,3 x 30,3 cm, sign. PD , 40/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

    Světlo

    Položka č.: 1011

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 14:51

    pastel, papír, 1977, 30 x 21,7 cm, sign. LD, pasparta

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Dívka u vody

    Položka č.: 1010

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 14:50

    olej, plátno, 60 x 71,5 cm, sign. PD, rám, poškozené plátno

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 999

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 14:39

    akvarel, tuš, tužka, papír, 1965, 38 x 50 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 998

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 14:38

    mastný pastel, karton, 49 X 56,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Pražské zákoutí (PF 1963 A. Doležal)

    Položka č.: 100

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 18:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

    Kaplička (PF 1987)

    Položka č.: 99

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 18:18

    kolorovaná litografie, 1986, 10,5 x 15,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na cestě do betléma (PF 1966)

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 18:16

    linoryt, 1965, 11,2 x 6 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Torzo (PF 1996)

    Položka č.: 97

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 18:14

    litografie, 1995, 22,7 x 14 cm, sign. PD, autorský tisk, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Vzpomínka na katedrálu

    Položka č.: 36

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 10:35

    litografie, 2009, 20,1 x 26,1 cm, sign. PD nečitelně, 9/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

    Hospodářský rozmach ČSR za hranicemi

    Položka č.: 1408

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2018 05:49

    noviny, 1937, 38 x 27,5 cm, zvláštní příloha Národní Politiky ze soboty 25. září 1937, číslo 263, novinový formát, 15 stran, v půlce přehnuto, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

    Konvolut cca 80 písní

    Položka č.: 1404

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2018 05:45

    80 x dvojlist s notovým zápisem, 3é léta, 16 x 13,5 cm, soubor filmových, divadelních písní a klasických písní, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

    Konvolut 30 písní

    Položka č.: 1403

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2018 05:44

    30 x dvojlist s notovým zápisem, 30 léta, 16 x 13,5 cm, české i zahraniční písničky z různých českých nakladatelstvá, např Melantrich či nakl. R.A. Dvorský, z písniček např. Má Haeai země lásky, České vesničky, Píseň poslední, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Vysoké Tatry, Hohe Tatra

    Položka č.: 1380

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2018 05:21

    24 x fotografie, 14 x 21 cm, Julius Kuszmann, Bazar, Tatranská Lomnica, soubor 24 černobílých fotografiíí, slovenské a německé popisky, brožovaná vazba, pošpiněná obálka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

    Jan Palach

    Položka č.: 856

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 15:00

    fotografie, 40 x 30,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Obléhání Prahy

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    kolorovaná mědirytina, 1757, 17 x 29,8 cm, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Erotický kalendář

    Položka č.: 708

    12x zinkografie, 9,5 x 7 cm, 12 volných zinkografických obrázků s erotickým výjevem, názvem měsíce a lidovým rčením, bez výrazného poškození , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Jak to slyšíme když tramvají jezdíme

    Položka č.: 707

    19 x tisk, 8 x 6 cm, skládačka 19 tiskových obrázků s erotickou tématikou z tramvajového prostředí, pomačkané růžky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Myslivecká latina

    Položka č.: 706

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    11x zinkografie, 9 x 6,5 cm, 11 zinkografických ručně kolorovaných obrázů s erotickou tématikou v mysliveckém prostředí, bez výrazného poškození , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

    Wien (Eine Auswahl von Stadtbildern)

    Položka č.: 658

    kniha, velké množství čb. fotografických vyobrazení Vídně z let cca 1900-1904, vyd. Verlag von Gerlach & Schenk, Vídeň, pův. clpl. vazba se zlacením, 126s., místy flíčky na listech, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Adler-Kalender 1943

    Položka č.: 646

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    kalendář, válečný kalendář příloha propagandistického časopisu Luftwaffe  Adler, týdenní trhací kalendář s motivačními obrazy (převážně fotografiemi z fronty), vyobrazení Adolfa Hitlera v titulu a reprodukce portrétů vyznamenaných důstojníků - hrdinů v přílohách, na rubu týdenních listů karikatury, …

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Fotomontážní tisk 1938

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    tisk, fotomontáž na tvrdém papíře připomínající obsazení čs. pohraničí Německem v roce 1938, text J.V. Sedlák, vyd. FA J. Vondrák, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)