Igor Grimmich
(1979)
Hnědý hřbitov
No.: 83Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2024, 40 x 50 cm, sign. vzadu Igor Grimmich, Absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují bravurním zvládnutím perspektivy a …
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Igor Grimmich
(1979)
Prudká vášeň
No.: 187Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:33
litografie, 2023, 38 x 49 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 7/66, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID5**3 History of bids
Igor Grimmich
(1979)
Setkání
No.: 19709Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED:
16. 10. 2020 15:54akryl, sololit, 2008, 20 x 23,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
Igor Grimmich
(1979)
Motorkář
No.: 281534Auction price: 7.500 CZK (313 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 14:37
tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Igor Grimmich
(1979)
Departure
No.: 267581Auction price: 9.000 CZK (375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 17:25
oil, canvas, 50 x 50 cm, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: ID1**9 History of bids