Max Švabinský

  • Max Švabinský

    Sedm vybraných básní Jaroslava Kvapila

    Položka č.: 960

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:44

    kniha, podpis a věnování Jar. Kvapil, heliogravura ve frontispise M. Švabinský, vydal F.J. Müller, Praha 1942, netr., brož, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Max Švabinský

    L. Páleníček: Švabinský a hudba

    Položka č.: 1324

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:48

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Max Švabinský

    Prokop Toman: Dodatky ke slovníku československých výtvarných umělců

    Položka č.: 1326

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:50

    kniha, sign. litografie ve frontispisu Max Švabinský, dedikace a podpis na patitulu Prokop H. Toman, vydalo SNKLHU, Praha 1956, celopl. vazba s ob., 224 s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)