Max Švabinský

  • Max Švabinský

    Duha

    Položka č.: 235404

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:28

    světlotisk, 1941, 43,2 x 51,3 cm, sign. PD M. Švabinský, PD: reprod. V. Neubert a synové, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Max Švabinský

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 237439

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:30

    heliogravura, 1907, 32,5 x 27,5 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1910, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Max Švabinský

    Mikoláš Aleš

    Položka č.: 237440

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:32

    hlubotisk, 1908, 31,5 x 27,3 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1909, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Max Švabinský

    Portrét ženy v klobouku

    Položka č.: 237926

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:28

    heliogravura, 1902, 25,9 x 21,4 cm, sign. LD M. Švabinsky 1902, papírová pasparta, značeno pod grafikou PD: Photogravure R. Paulussen, Wien LD: M. Švabinský fec., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)