Daniela Benešová
Preludium (Chopin)
Položka č.: 393Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:15
litografie, 1991, 43,2 x 35,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, č. 68/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Daniela Benešová
Mrazivý den
Položka č.: 394Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:16
litografie, 1992, 32 x 23,3 cm, sign. DU Daniela Benešová 92, č. 130/170, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky