Alois Janeček Pardubský
(1894-1974)
Chalupy
Položka č.: 531Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:33
olej, karton, 32,5 x 36 cm, sign. LD Alois Janeček Pardubský, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)