Otakar (Othon) Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Větrný mlýn v Kořenci
Položka č.: 588Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:30
litografie, 1949, 30,4 x 40,3 cm, sign. PD O. Coubine 49, rám, č. 322/500, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)