Otakar (Othon) Kubín (Coubine)

(1883-1969)

  • Otakar (Othon) Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:30

    litografie, 1949, 30,4 x 40,3 cm, sign. PD O. Coubine 49, rám, č. 322/500, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)