Mikoláš Axmann

  • Mikoláš Axmann

    Had

    Položka č.: 384

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:06

    litografie, 1993, 51 x 41 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1993, č. 4/5, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Mikoláš Axmann

    Vinice V.

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2001, 79 x 98,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2001, č. 2/35, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)