František Foltýn

(1891-1976)

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Domky

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Krajina se stromy

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)