František Foltýn
(1891-1976)
Domky
No.: 268Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
František Foltýn
(1891-1976)
Krajina se stromy
No.: 267Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)