Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Strahovská zahrada
No.: 465Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:27
Current price: 500 CZK (21 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Krkonoše
No.: 464Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:26
fotografie, 14,2 x 40 cm, sign. vzadu Z. Feyfar, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a z levého okraje nepatrně natržený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Před sv. Vítem
No.: 463Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:25
fotografie, 1976, 11,5 x 20 cm, sign. PD Feyfar, P.F. 1976, levý dolní roh ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Profily
No.: 289Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
12x fotografie, 18 x 13 cm, soubor pohlednic fotografií, podpis Z. Feyfar na obálce, vyd. Orbis, Praha, 1963, pův. obálka, některé fotografie lehce poškrábané, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Central Highlands
No.: 272Auction price: 2.800 CZK (117 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 12:31
gelatin silver process photography, 1980, 22 x 31 cm, sign. lower/right Feyfar, passe partout, no. 1/5, described on the back, postmark Čfvu 21/01/1980, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids