Ewa Nemoudry
(1972)
Rondeur des jouers
Položka č.: 3306Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:31litografie, 33,5 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 5/70
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Ewa Nemoudry
(1972)
Visage egare
Položka č.: 3297Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:31litografie, 48 x 30 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 53/60
Ewa Nemoudry
(1972)
Bienvenue au club
Položka č.: 3475Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:30litografie, 54,5 x 35,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 41/80
Ewa Nemoudry
(1972)
Kuk
Položka č.: 3326Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:30litografie, 54 x 43,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 54/80
Ewa Nemoudry
(1972)
Memoires d´une jeune fille rangee
Položka č.: 3316Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:30litografie, 65 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 8/70
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Ewa Nemoudry
(1972)
Beaute voler
Položka č.: 3310Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:30litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Eva Nemoudry, č. 55/70
Ewa Nemoudry
(1972)
Moje Klamovka
Položka č.: 3505Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:29litografie, 35 x 55 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 9/80