Adolf Kašpar
(1877-1934)
Jan Amos Komenský: Kšaft umírající matky Jednoty bratrské
No.: 339Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, výzdoba Ad. Kašpar, typo. K. Dyrynk, vydal Spolek Bibliofilů, Praha 1908, svázal B. Fischer, 72 s., pergamen. vazba se zlaceným reliéfem, ohnuté, lehce zašpiněné desky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Pra…
Current price: 600 CZK (25 €)
Adolf Kašpar
(1877-1934)
A. Jirásek: Ballada z rokoka
No.: 732Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, 2 x lept, 16 kreseb a návrh vazby Adolf Kašpar, vydal J. Otto, Praha 1926, pergamen. vazba se zlac. reliéfem a ořízkou, 43 s., papír van Gelder, svázal A. Jelínek, celofánový přebal při krajích potrhaný, velmi pěkný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. M. Pirner…
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Na střeše
No.: 237929Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:12
litografie, 17 x 12,7 cm, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids