Fjodor Ivanovič Melnikov
(1892-1971)
Koně
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:51
olej, plátno, 39 x 45 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu