Svatopluk Čech
(1846-1908)
Nový epochální výlet pana Broučka, tentokráte do 15. století
Položka č.: 336Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 18 x 13 cm, il. V. Oliva, vyd. F. Topič, Praha, 1888, pův. clpl. vazba s ražbou Josef Pfeiffer, zlacená ořízka, 316s., restaurováno, nová předsádka, lehce opotřený hřbet, dobrý stav , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Svatopluk Čech
(1846-1908)
Pravý výlet pana Broučka do měsíce
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Svatopluk Čech
(1846-1908)
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
kniha, il. V. Oliva, vyd. F. Topič, Praha, 1889, druhé vydání, pův. clpl. vazba s ražbou, zlacená ořízka, 185s., lehce vybledlý hřbet, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)