Gustav S. Maran
(1886-1983)
Krajina s racky nad jezerem
Položka č.: 281856Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:18
olej, karton, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD S. G. Maran, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Říční ulice
Položka č.: 268389Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:05
lept, 19,5 x 15 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Stará Praha
Položka č.: 268393Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:03
lept, 22,5 x 19,5 cm, sign. PD Maran, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Dvorek na Ovocném trhu č.5 bývalá část University
Položka č.: 268394Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:02
lept, 19,5 x 18,5 cm, sign. PD Maran, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)