Zdeněk Raiser
Zapomenuté pivo
No.: 730Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:52
litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Zdeněk Raiser
České ženy na Jadranu
No.: 257Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 50 x 71 cm, sign. PD Raiser, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajímal. Většin…
Current price: 6.800 CZK (284 €)
Zdeněk Raiser
Hotel štěstí
No.: 281677Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:00
akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Zdeněk Raiser
Zlatý podzim
No.: 281678Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:01
akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Zdeněk Raiser
Ulice neřesti
No.: 281679Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:02
akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Zdeněk Raiser
Tragédie v cirku…
No.: 281680Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:03
akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Zdeněk Raiser
When the angels call me to them
No.: 282041Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 18:48
acrylic, canvas, 2023, 69,8 x 50 cm, sign. lower/right Raiser 23, blind frame, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Estimate: 10 000 - 14 000 CZK