Václav Černý
(1872-1947)
Muž s dýmkou
Položka č.: 274674Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2023 22:44
akvarel, tužka, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Václav Černý, rám, papírová pasparta zažloutlá, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)