Juraj Čorňák
plzeňský keramik, malíř a autor loutek pro tamní Divadlo dětí Alfa. Dlouhá léta působil v Německu
Juraj Čorňák
Položka č.: 259724Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2023 18:37
olej, sololit, 1972, 70 x 70 cm, sign. PD Čo 72, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)