Jan Mácha

(1926-1984)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Dvě lodě v přístavu

    Položka č.: 282162

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:46

    litografie, 1972, 12,2 x 24,1 cm, sign. PD Jan Mácha 72, č. 29/180, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)