Otakar Livora
(1914-?)
Bakovský kostel
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:10
olej, lepenka, 1937, 40 x 47 cm, sign. PD Livora 37, rám, zvlněno
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Otakar Livora
(1914-?)
Hrad Zvířetice
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:09
olej, dřevěná deska, 49 x 41 cm, sign. PD Livora, rám
Otakar Livora
(1914-?)
Pohled na Bakov
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:08
olej, dřevo, 49 x 64,5 cm, sign. LD Livora, rám