Karel Fišera
(1876-1945)
Žně nad Kačákem
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 640 CZK (27 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:05
olej, lepenka, 27 x 34 cm, sign. PD K. Fišera, rám
Aktuální cena: 640 CZK (27 €)