Marie Ondrová-Koláčková
Duše stromu
No.: 268857Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 11:19
akvarel, papír, 22 x 17 cm, sign. LD Ondrová, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids