Marie Jiříčková
(1943-2021)
Okno
Položka č.: 280923Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:19
litografie, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD M Jiříčková, rám, č. 1/14, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)