Hana Čápová
(1956-2019)
Fénixovo hnízdo
No.: 442Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1991, 31 x 22,5 cm, vše sign. PD H. Čápová, velikost souboru 5 x lept H. Čápová, vydal Supraphon v roce 1991 v počtu 200 ks, tento má číslo 30., the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Hana Čápová
(1956-2019)
Odmítnutí
No.: 268835Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 18:08
lept, mezzotinta, 1985, 13,4 x 18,7 cm, sign. Hana Čápová 85, č. 106/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, papír na pravém okraji pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Hana Čápová
(1956-2019)
Králíkář
No.: 276791Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 07. 2023 18:00
litografie, 1990, 25 x 17 cm, sign. PD H. Čápová 90, č. 66/150, Vydal za podpory MK ČR Kabinet exlibris Památníku národního písemnictví, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)