-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Večerníček
Položka č.: 1105Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:09
tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chudák děda, už zase zmeškal večerníček…!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Pračka
Položka č.: 1106Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:10
akvarel, tuš, papír, 24, 8 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Čet jsem, že zefektivněli výrobu - dělá t všecko možný, akorát to nepere..., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Rande
Položka č.: 1107Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:11
tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chtěla bych se takhle držet za ruce celý život... No jo - ale já bych si chtěl objednat pivo., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Oprava obuvi
Položka č.: 1108Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:12
akvarel, tuš, papír, 29, 6 x 20, 9 cm, sign. PD ES, dole text: A jak sloužíte motoristům? No - opravujeme jim boty., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Chalupa
Položka č.: 1109Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:13
tuš, papír, 23 x 16, 5 cm, sign. LD ES, nahoře text: Vidíš, Novákovi slíbili, že si vyjedu na naši chalupu, a nejedou..., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Čápi
Položka č.: 1110Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:14
tuš, papír, 29, 3 x 20, 9 cm, sign. LD ES, nahoře text: Čert jim věř! Co když jim dojde propanbutanová bomba?, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Návštěva
Položka č.: 1111Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:15
akvarel, tuš, papír, 19, 5 x 17, 8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Kůň
Položka č.: 1112Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:16
akvarel, tuš, papír, 29, 9 x 20, 8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Fernandel
Položka č.: 1113Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:17
tuš, fix, papír, 16,2 x 9,5 cm, mongr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Bohuš Rendl
Položka č.: 1114Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:18
tuš, papír, 16 x 14 cm, mongr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Nesvatba
Položka č.: 1115Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:19
tuš, papír, 14,2 x 13 cm, mongr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jean Gabin
Položka č.: 1116Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:20
tužka, papír, 20,8 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vladimír Menšík
Položka č.: 1117Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:21
fix, papír, 19,7 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Forman
Položka č.: 1118Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:22
fix, papír, 19,7 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Kopecký
Položka č.: 1119Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:23
tužka, papír, 19,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vlasta Burian
Položka č.: 1120Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:24
tužka, papír, 21 x 14,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vladislav Vančura
Položka č.: 1121Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:25
tužka, papír, 21 x 14,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jindřich Plachta
Položka č.: 1122Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:26
tuš, papír, 18 x 14 cm, sign. PD Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Elmar Klos
Položka č.: 1123Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:27
tuš, lavírovaná tuš, papír, 24 x 16,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Otakar Vávra
Položka č.: 1124Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:28
tuš, papír, 22,2 x 16,5 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Stanislav Látal
Položka č.: 1125Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:29
tuš, papír, 21 x 14,8 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
A.M. Brousil
Položka č.: 1126Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:30
tuš, papír, 24 x 16,6 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Do recitalu Hany Hegerové humorem i satirou zasahuje Miroslav Horníček v pražském divadle Semafor
Položka č.: 1127Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:31
tuš, akvarel, papír, 24 x 16 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
A.M. Brousil
Položka č.: 1128Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:32
tuš, papír, 16,6 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Viktor Kubal
Položka č.: 1129Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:33
tuš, papír, 21 x 14,7 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Luděk Kopřiva
Položka č.: 1130Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:34
tuš, papír, 21 x 14,2 cm, monogr. LD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Květa Fialová
Položka č.: 1131Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:35
tuš, papír, 21 x 14,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ida Rapaičová
Položka č.: 1132Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:36
tuš, papír, 12,7 x 9,2 cm, sign. na zadní straně Evžen Seyček, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Petra Janů
Položka č.: 1133Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:37
tuš, papír, 21,2 x 15 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jan Pivec
Položka č.: 1134Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:38
tuš, papír, 21,2 x 14,9 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO